|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

پرداخت هزینه پست UEMS - eShipGlobal

پرداخت هزینه پست UEMS - eShipGlobal

 

مدارک I20 و یا DS-2019 و Admission Letter (نامه رسمی پذیرش) مدارک رسمی دولتی هستند که به صورت کاغذی در صدور ویزاهای F1/F2 و J1/J2، برای کسانی که از دانشگاه‌ها یا موسسات پژوهشی و آموزشی در ایالات متحده پذیرش دریافت کرده باشند، ارسال می‌شود. متقاضی با استفاده از اطلاعات روی این فرم‌های کاغذی مثل SEVIS Number می‌تواند برای گرفتن وقت از سفارت آمریکا اقدام کرده و مصاحبه سفارت را انجام دهد. همچنین اصل این مدارک در هنگام مصاحبه سفارت آمریکا لازم است، همراه متقاضی باشد.

 

در صورتی که دانشگاه بپذیرد که مدارک را برای ایران به صورت مستقیم ارسال کند، موسسه UEMS مدارک را به ایران ارسال خواهد کرد، در غیر این صورت فرم‌ها می‌بایست به آدرسی در کشور دیگر که دوستان یا بستگانتان در آنجا زندگی می‌کنند یا شرکت‌هایی که خدمات ارسال مدارک و I20 از آمریکا به ایران را ارائه می‌دهند، ارسال شود و بعد از آن توسط دریافت کننده به آدرس مورد نظر در ایران فرستاده شود. 
موسسه UEMS (سرویس پست فوری دانشگاه) واسطی بین دانشگاه و پست است که کارهای مربوط به ارسال و دریافت فرم‌هایی نظیر I20 و DS-2019 را از دانشگاه‌های ایالات متحده برای دانشجویان و یا بالعکس انجام می‌دهد. این خدمات باعث ساده کردن مراحل پست و پیگیری مدارک دانشگاهی ارسالی به ایالات متحده و دریافتی از آن برای پذیرش دانشجویان می‌شود. UEMS با شرکت‌های بزرگ پستی مثل Fedex، DHL و UPS کار می‌کند و معمولاً هزینه ای بین ۵۰ تا ۷۰ دلار آمریکا را برای ارسال مدارک دریافت می‌کند. 
برای استفاده از خدمات UEMS ابتدا لازم است در این سایت اکانت ایجاد کنید. پس از ثبت نام، وارد اکانت خود می‌شوید و دانشگاه مورد نظرتان که قصد ارسال مدارک برای شما دارد را انتخاب کرده، آدرس خود را تایید و شرکت پستی خود را انتخاب می‌کنید. سپس به مرحله پرداخت می‌رسید و پس از انجام پرداخت رسید دریافت می‌نمایید.

 

روش پرداخت هزینه پست UEMS 


پس از طی مراحل انتخاب دانشگاه ارسال کننده مدرک، تایید آدرس و انتخاب شرکت پستی مورد نظرتان، درخواست شما در بخش My Shipment History حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود. در این بخش کدی به نام Order Number به درخواست شما اختصاص یافته که لازم است جهت انجام پرداخت، آن را در فرم ثبت سفارش انتهای همین صفحه وارد نمایید. تا زمانی که هزینه ارسال خود را پرداخت نکرده‌اید وضعیت آن را در بخشMy Shipment History به صورت Pay Now مشاهده می‌نمایید. پس از تکمیل پرداخت وضعیت سفارش به Paid تغییر می‌یابد.