|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

پرداخت هزینه اپلیکیشن فی دانشگاه های کشور آلمان uni-assist

Uni-assist موسسه ای است شامل بسیاری از دانشگاه های آلمان، انجمن روسای دانشگاه های آلمان (HRK) و سرویس مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD)، که در سال 2003 تاسیس شد. وظیفه این موسسه اقدام برای پذیرش دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند، بدین ترتیب که اگر شما قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه هایی که عضو uni-assist هستند را داشته باشید، این موسسه با دریافت هزینه مشخصی اقدامات مربوط به اخذ پذیرش برای دانشگاه مورد نظر و بررسی مدارکتان را انجام می دهد و خودش با دانشگاه مورد نظرتان مکاتبه کرده و در واقع واسطی بین شما و دانشگاه مورد نظرتان برای ادامه تحصیل است. 

برای مشاهده دانشگاه های کشور آلمان عضو uni-assist می توانید به لیست دانشگاه های عضو یونی اسیست مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اگر دانشگاه مورد نظر شما در این لیست باشد، برای اقدام به تحصیل در آن دانشگاه شما تنها از طریق uni-assist می بایست اقدام کنید و نیازی به ارتباط مستقیم نیست، اما ممکن است در برخی رشته ها و مقاطع خاص ارتباط مستقیم با دانشگاه نیز لازم باشد.

 یونی اسیست یک راهنمای فارسی را با عنوان اطلاعات مهم برای داوطلبان ایرانی که مربوط به مدارک مورد نیاز برای متقاضیان ایرانی می باشد در سایت خود قرار داده است.

هزینه های uni-assist

هنگامی که شما پروسه اپلای برای دانشگاه های آلمان را از طریق یونی اسیست آغاز کردید، در لیست دانشگاه های مورد نظر خود برای اپلای می توانید همزمان برای هر دو ترم پاییز و زمستان چندین دانشگاه را انتخاب نمایید. هزینه پرداختی شما برای انتخاب هایتان این گونه محاسبه می شود که به ازای اولین دانشگاه انتخابی در هر ترم بایستی 75 یورو و به ازای دانشگاه های بعدی انتخابی در هر ترم بایستی 15 یورو پرداخت کنید. به طور مثال اگر شما برای ترم اول پنج دانشگاه و برای ترم دوم سه دانشگاه را انتخاب نمایید برای ترم اول می بایست یک 75 یورو و چهار 15 یورو و برای ترم دوم می بایست یک 75 یورو و دو 15 یورو پرداخت نمایید. یعنی مجموع مبلغ پرداختی در مثال فوق 240 یورو خواهد بود. 
دقت کنید که این مبالغ به صورت مستقل و فارغ از تکراری بودن دانشگاه ها در دو ترم محاسبه می شود. علت این امر این است که به گفته سایت uni-assist از آنجا که ممکن است شرایط پذیرش یک دانشگاه از ترمی به ترم دیگر تغییر کند، چنانچه دانشگاه انتخابی دوم در ترم دیگری باشد، نیاز است تا مدارک مجددا بررسی شود و بنابراین شما بایستی هزینه ی کامل بررسی مدارک را پرداخت کنید.

 هزینه اپلای یونی اسیست تا ماه می سال 2011 معادل 68 یورو بوده است که به 75 یورو افزایش یافته است.

روش های پرداخت هزینه uni-assist

پرداخت هزینه uni-assist به دو روش قابل انجام است، که در ادامه هر کدام توضیح داده شده است:

  1. حواله بانکی (Money Transfer): در این روش شما پول را برای حساب uni-assist در آلمان حواله می کنید و چنانچه از یک حساب بانکی خارج از آلمان باشد، به علت هزینه تراکنش بین بانکی به مبلغ پرداختی شما افزوده می شود، اما در صورتی که فردی از دوستان شما که در بانک های آلمان حساب بانکی دارد این کار را برای شما انجام دهد این هزینه اضافی وجود ندارد. اطلاعات حساب بانکی uni-assist و دیگر موارد مورد نیاز را نیز از اینجا می توانید مشاهده کنید.
  2. پرداخت از طریق کارت اعتباری: روش دیگر، پرداخت با استفاده از کارت های Mater Card و یا Visa Card است. در این روش شما ابتدا فرم مربوط به پرداخت یونی اسیست با استفاده از کارت اعتباری را به دقت پر کرده و آن را برای uni-assist به همراه دیگر مدارکتان ارسال می نمائید.

کارتی که با آن پرداخت انجام می دهید بایستی حتما به نام خودتان باشد.