|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

پرداخت هزینه عضویت و تمدید عضویت در IEEE

پرداخت هزینه عضویت و تمدید عضویت در IEEE

IEEE (آی تریپل ای) موسسه مهندسان برق و الکترونیک (Institute of Electrical and Electronics Engineers) است که هدف آن پیشبرد فناوری در حوزه های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر است. موسسه IEEE با داشتن بیش از 430 هزار عضو در 160 کشور جهان، بزرگترین انجمن مهندسان برق و کامپیوتر محسوب می شود.
IEEE برای اعضای خود مزایایی را در نظر می گیرد که برخی از این مزایا عبارتند از: ارتباط با دیگر اعضای IEEE در سراسر دنیا، اطلاع از اخبار علمی، استفاده از ایمیل مجازی IEEE با آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید، تخفیف ویژه در ثبت مقالات در کنفرانس های IEEE، شرکت در کنفرانس های IEEE در داخل و خارج از کشور، دسترسی به کتابخانه IEEE و برخی مزایای دیگر که اعضا متناسب با نوع عضویت خود، از این مزایا بهره مند خواهند شد 

هزینه های عضویت در IEEE

دو نوع عضویت دانشجویی (Student) و عضویت حرفه ای (Professional) در این موسسه وجود دارد و هزینه عضویت در IEEE نسبت به کشور محل اقامت متقاضی، نوع عضویت و مدت زمان آن متفاوت است. لیست هزینه حق عضویت ها را در سایت IEEE می توانید مشاهده کنید. 
هزینه یکساله عضویت دانشجویی 27 دلار است و در صورتی که بخواهید مقالاتی را که به واسطه عضویت شما در اختیارتان قرار می گیرد به صورت چاپی نیز دریافت کنید، این هزینه 41.95 دلار خواهد بود.

برای دریافت مقالات چاپی، هنگام ثبت نام، در قسمت Membership Media Option، دکمه edit را کلیک کنید و در ردیف Spectrum IEEE تیک مربوط به دریافت مقالات به صورت چاپی (Print) را نیز انتخاب کنید.

عضویت حرفه ای دو نوع الکترونیکی و غیر الکترونیکی دارد. در حالت الکترونیکی، اعضا بصورت الکترونیکی مقالات و مجلات IEEE را دریافت می کنند و حق عضویت آن 89 دلار است و در حالت غیرالکترونیکی اعضا از طریق پست می توانند مجلات را دریافت کنند و حق عضویت آن 160 دلار است.

هنگام پر کردن فرم عضویت دانشجویی، شما می بایست تاریخ احتمالی فارغ التحصیلی خود را وارد نمائید و تا پایان تاریخی که به عنوان فارغ التحصیلی وارد کرده اید، می توانید عضویت دانشجویی را هر سال تمدید کنید و حداکثر شش سال می توانید عضویت دانشجویی داشته باشید و بعد از آن بایستی به عنوان عضو حرفه ای (Member) اقدام به تمدید نمائید.

چگونگی عضویت در IEEE

جهت عضویت در IEEE ابتدا می بایست به بخش عضویت سایت IEEE مراجعه کنید و نسبت به عضویت در IEEE اقدام کنید. هنگام عضویت، دو گزینه پیش رو دارید:

  1. عضویت به عنوان دانشجو (Join as a student)
  2. عضویت به عنوان فردی حرفه ای (Join as a professional)

بعد از انتخاب یکی از این دو گزینه روی Create Account کلیک کرده و فرم مربوطه را پر نمائید. در صفحه اول مشخصات فردی و ایمیل خود را وارد می نمائید و روی دکمه Create account and continue کلیک می نمائید. در صفحه دوم اطلاعات تکمیلی را در بخش های مختلف وارد می کنید. در همین مرحله یکی از اطلاعاتی که از شما خواسته می شود، اطلاعات کارت اعتباری جهت پرداخت هزینه عضویت می باشد (جزئیات پرداخت از طریق ما در ادامه ذکر شده است). بعد از پرداخت، عضویت شما تکمیل خواهد شد و شما ایمیلی مبنی بر تائید عضویت خود از IEEE دریافت خواهید کرد.

الزامی در عملیات پرداخت در همان زمان ثبت نام نیست و شما می توانید کلیه اطلاعات خود را وارد نمایید و در زمان دیگری عملیات پرداخت را انجام دهید، اما در نظر داشته باشید که تا زمانی که حق عضویت را پرداخت ننمایید، عضویت شما کامل نیست و صرفا یک نام کاربری در این سایت دارید.

همچنین تمدید عضویت IEEE نیز به صورت یکساله است اما هنگامی که تنها برای اولین بار عضو می شوید می توانید شش ماهه نیز عضو شوید. بعد از اتمام دوره عضویت، در صورت تمایل می توانید نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنید. جهت این کار می توانید از طریق لینک تمدید ثبت نام، نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنید و پس از وارد شدن به این صفحه روی دکمه Renew کلیک کرده و ادامه مراحل را انجام دهید.