|  تلفن:  88967451 , 42-88987041 | موبایل: 09128439001 |تلگرام - واتساپ:   09128439001 |   تلگرام

ایمیل: info@cardbookers.com | ایمیل: cardbookers@gmail.com 

CardBookers.Com

تلفن: 88987042 - 88987041  - 88967451  همراه: (تلگرام - واتساپ) 09128439001      تلگرام

فکس : 42693535  
ایمیل info@cardbookers.com ایمیل cardbookers@gmail.com

خرید از eBay

خرید از eBay

شرکت eBay، یکی از چند وب سایت بزرگ خرده فروشی بین المللی و یک سایت حراجی است که توسط پیر امیدیار در سال 1995 تاسیس شده است. در این فروشگاه آنلاین، هر آنچه که فکر کنید به فروش می‌رسد. از یک فلش مموری ساده چند سنتی گرفته تا یک دستگاه پرس چند میلیون دلاری. 
در ای بی هر کس که کالایی برای فروش دارد می‌تواند اطلاعات آن را بارگزاری کند و پس از تعیین قیمت، آن را به فروش برساند. این کالا می تواند نو یا دست دوم باشد. همچنین در ای بی می‌توان محصولات را به دو صورت فروش با قیمت ثابت یا به صورت مزایده و در قالب یک حراجی عرضه کرد. 
با توجه به وجود تعداد زیاد فروشنده از یک نوع کالا در ebay، خریداران نیز به راحتی می‌توانند کالای مورد نیاز خود را با پایین تر قیمت و آپشن های مختلف خرید پیدا کنند. همچنین وجود مکانیزم های تشخیص فروشنده مطمئن و یا گارانتی‌های خود ای بی جذابیت‌های زیادی را برای خریداران ایجاد می‌کند که در ادامه برخی از آنها را بررسی می‌کنیم.

نحوه دسترسی به کالا‌ها در وب سایت eBay

جهت جستجو و دسترسی به کالاها در ای بی مشخصا ساده ترین راه، استفاده از باکس جست و جوی بالای سایت است. با تایپ کردن چند حرف اول کالای مورد نظر خود لیستی از کالاها و دسته بندی کالاهایی که بیشترین میزان جست و جو را داشته‌ا‌ند مشاهده می‌شوند که با کلیک بر روی هر یک به صفحه مربوطه هدایت می‌شوید. 

اما در مورد ebay آنچه که باید مدنظر داشته باشید این است که با توجه به حجم زیاد کالاهایی که در ebay وجود دارد، این وب سایت دسته بندی بسیار قوی در بخش    See All Categories طراحی کرده است که با استفاده از آن می‌توانید از دسته بندی مادر شروع کنید و با رفتن به دسته بندی های زیر مجموعه آن و با چند کلیک ساده به دسته بندی مورد نظر که شامل کالای شماست، برسید. این دسته بندی تحت عنوان Shop By Category و در کنار نوار جستجوی وب سایت قرار گرفته است. همچنین هنگامی که در صفحه یک محصول قرار دارید می‌توانید از Breadcrumb سایت استفاده کنید که میانبری برای همان دسته بندی‌هاست. (breadcrumb همان نواری است که موقعیت شما در سایت را نمایش می‌دهد و در سایت‌های فارسی تحت عنوان "شما اینجا هستید" شناخته می‌شود.)